» Něco málo o mě....
Něco málo o mě....

Pár informací pro ty, kteří mě neznají a rádi by věděli, od koho že věcičky vlastně nakupují.....jmenuji se Ivana, žiji se svým manželem a 2 dětmi v Hluku. Pracuji v Uherském Hradišti, takže denně dojíždím do práce. Po mém nedávném úrazu, kdy jsem se stala na čas téměř nechodící jsem se v těžkých chvilkách snažila zaměstnat to, co mi ještě zůstalo zdravé - a to ruce. Především díky mojí kamarádce Monice jsem si osvojila techniku scrapbook a začala vyrábět nejrůznější přáníčka, pozvánky, albumy a koláže fotografií. Lásku k šití mám již od dětství - kdy jsem jako samouk tvořila své první kusy. Doufám, že za tu dobu jsem všechno zdokonalila a svými výtvory obdarovávám již několik let svoji rodinu, přátele i známé. Budu ráda, když udělají radost i Vám a Vašim blízkým, protože je vyrábím ve zbytečku svého času (většinou v noci), ale zato s citem a s láskou.