» Něco o mé tvorbě
Něco o mé tvorbě...

Všechny výrobky (mimo pomůcek a materiálu na scrapbook) sama vyrábím ve svém volném čase. Jedná se především o originály - málokdy se mi podaří vyrobit 2x stejnou věc. Samozřejmě, že na Vaše přání je možné věcičky vyrobit i ve větším počtu (např. pozvánky na oslavu apod.) Proto u každého výrobku mám uveden převážně 1 kus, pokud je ale vyprodán - mohu udělat jiný. Blahopřání jsou originální a dávám garanci, že stejné  nikde nenajdete a nekoupíte, každé přání je vzadu označeno mým logem. Papíry, dekorace i razítkovací barvičky používám zdravotně nezávadné - Acid a Lignin Free. Rovněž u šitých věcí uvádím složení materiálu, v případě polštářků i návody k použití....

Jelikož všechny výrobky vyrábím po večerech, je možné, že v případě většího počtu objednávek budete muset déle čekat na objednanou věcičku, především na věcičky na zakázku, na míru apod. Budu se ale snažit k Vaší spokojenosti dodat vše co nejdříve, ale přesto Vás prosím o shovívavost a trpělivost. Dodací termíny k věcičkám na objednávku sděluji emailem dle objednaného druhu.

Pomůcky a materiál objednávám ve větším množství, proto něco, co již nespotřebuji nabízím k dalšímu prodeji kreativním tvořilkám. Materiál i pomůcky jsou odzkoušené a kvalitní, sama je používám při své práci.